Recenze Palette

Pallete Intensive Color Creme světle plavá N7

Jessica007 Jessica007

Přidáno: 14. března 2010

• odstín barvy
  • osvědčená značka barvy na vlasy
  • 100% krytí šedin
  • dlouhotrvající barva
  • dobrá cena

Tuto barvu používám pro domácí barvení vlasů. Je to osvědčená značka za dobrou cenu. Vyhovuje mi právě odstín světle plavá. Barva je krémová, takže při barvení nestéká. Navíc balení obsahuje vše, co je k nabarvení vlasů potřeba - včetně rukavic (tedy neobsahuje štěteček na nanášení barvy, ale to už by opravdu člověk chtěl moc). Barva opravdu 100%ně kryje šediny. Doporučuji každému, kdo chce kvalitní dlouhotrvající barvu, líbí se mu tento odstín a v neposlední řadě potřebuje zakrýt šediny. Při opakovaném použití se pak už barví hlavně odrostlé vlasy, takže další použití je jednodušší a méně pracné než první. Samozřejmě se barva i při dalším použití ve vlasech ještě rozčesává, ale je to prostě méně práce, takže kdo si barvu kupuje pravidelně, další barvení už má jednodušší.

Přidáno: 12. února 2010

• levná varianty barvení vlasů
  • Po každém nabarvení vlasů touto barvou byly vlasy skoro černé..

barva mi nevyhovovala,nejdříve byla na vlasech černá a pak se rychle vymývala...

• Dobrá značka.
  • Postupně se vymývá.
  • Šetrný k vašim vlasům.
  • Dostupná cena.

Mamča už vyzkoušela mnoho odstínů od firmy Schwarzkopf. a s každým byla moc spokojená. Má ráda tyto šampóny jsou mnohem šetrnější k vašim vlasům. Na mytí používá šampóny pro ochranu barvy a musím říct, že jí barva drží celkem dlouho.

Pallete Color Shampoo čokoládově hnědý 244

Pallete Color Shampoo čokoládově hnědý 244

• Dobrá značka.
  • Vydrží dlouho.
  • Postupně se vymývá.
  • Obsahuje vitamín C.
  • Dostupná cena.

Když už má mamča dost různých tmavě fialových odstínů a červených tak si koupí čokoládově hnědý. Má opravdu přirozenou barvu plnou lesku která dlouho vydrží. Postupně se vymývá a je šetrná k jejím vlasům. Určitě doporučuji.

Pallete Color Shampoo Bordó 301

Pallete Color Shampoo Bordó 301

• Neobsahuje amoniak.
  • Je šetrný k vašim vlasům.
  • Vytváří skvělé odlesky.
  • Kryje první šediny.
  • Dostupná cena.

Tyto šampóny používá mamča a je s nimi naprosto spokojená. Dlouho vydrží. Postupně se vymývají. Firma Schwarzkopf nabízí mnoho odstínů takže má pořád co zkoušet. Neobsahují amoniak. Obsahují vitmín C.

Pallete Color Shampoo modročerný 339

Pallete Color Shampoo modročerný 339

Přidáno: 25. ledna 2010

• krásná zářivá barva
  • neničí vlasy
  • skvělá cena
  • nic jsem nenašla

barvící šampon na vlasy můžu jen doporučit. Barva vydrží opravdu dlouho než se omyje - samozřejmě také záleží na kvalitě vlasů. Vlasy nijak nepoškozuje, barva opravdu září a konkrétně volím tuto modročernou, nepůsobí tak tvrdě jako čistě černá a suše. Tato modročerná je prostě živější i když ta modrá v ní není nijak moc znát.Bezva!

Pallete Intensive Color Creme kaštanová R4

Pallete Intensive Color Creme kaštanová R4

Přidáno: 25. ledna 2010

• levná barva
  • kvalitní
  • barva vydrží dlouho, nesmývá se hned
  • zrovna tato kaštanová chytá moc tmavě

Oblíbená barva na vlasy, cena odpovídá kvalitě.Prostě je fajn, jen konkrétně tento odstín kaštanové, chytá moc tmavě - skoro do černa.Jinak spokojenost, vlasy neztrácí lesk a nejsou ani nijak výrazně poškozený

Přidáno: 23. září 2009

• dlouhotrvající
  • málo barvy na dlouhé vlasy

Firma Schwarzkopf vyrábí poměrně kvalitní barvy na vlasy, které jsou všech různých druhů a odstínů za velmi dostupnou a rozumnou cenu. Tento odstín je velice krásný s překrásnými odlesky, ale pokud máte delší vlasy, tak je v balení málo barvy - je více hustá. Je nutné tedy zakoupit hned dvě barvy najednou.

Přidáno: 23. září 2009

• levné
  • nevydrží

Když si hledáte nějaký pěkný odstín, který by vydržel jen krátkou dobu, tak můžete vyzkoušet barvy od Schwarzkopf. Avšak tento typ barev není přílič povedený, barva moc dlouho nevydží a ani nemůžete přesně očekávat požadovaný odstín jako na krabičce. Pokud tedy vybíráte, raději si vyberte dlouhotrvající barvu.

Pallete Intensive Color W5 Gold Gloss nugát 50 ml

Pallete Intensive Color W5 Gold Gloss nugát 50 ml

Přidáno: 27. srpna 2009

• Úžasný výsledný lesk vlasů.
  • Docílená barva přesně podle představ, opravdu jako nugát (téměř k nakousnuté=))
  • Vyhovovala mi cena a Schwarzkopf je pro mě synonymem spolehlivosti
  • Snad menší nevýhoda je nutnost vlastnit šteteček s kartáčkem (aplikátor není součástí sady)
  • A možná i nepříjemné štípaní, které se u jiných barev nedočkáte, ale pro krásu se trpět musí=)

Tahle barva byla moje první a určitě ne poslední.
Skvělé kryje a vydrží slibovaně dlouho.
Naprosto mě kouzlil ten lesk a to nejen na slunci.
Rozhodně doporučuju, není čeho se bát.
I když příště se budu vybírat z jiného odvětí, u značky zůstanu.
Opravdu myslím, že tohle je ta nejlepší volba pro vaše vlasy=)

JanaP - testerka ŽENY sro JanaP - testerka ŽENY sro

Přidáno: 25. srpna 2009

• výborná krycí schopnost
  • nevysušuje vlasy
  • barvící krém velmi odolně drží na všech věcech v koupelně

S barvami Schwarzkopf mám obecně dobré zkušenosti, především s barvami krémovými. Moje původní barva vlasů je světle hnědá.
Tuto červenou jsem nosila poměrně dlouho, ale postupně chytala čím dál méně zářivě, takže jsem nakonec přešla na červenou XXL. Ale pokud vám nejde vyloženě o extrémní barvu, budete spokojeni.

JanaP - testerka ŽENY sro JanaP - testerka ŽENY sro

Přidáno: 25. srpna 2009

• relativně rychlé řešení (není to "malý chemik" :-))
  • Rychlé řešení odrostu
  • moc toho nevydrží

Barvu-šampon mi omylem koupil přítel místo klasické krémové barvy, kterou používám. Ale situace byla kritická, tak jsem to riskla. Barva chytla docela v pohodě, odstín byl ten, co jsem čekala, i když se to relativně rychle vymývalo - což jsem odstatně očekávala. Po 14 dnech jsem přebarvila krémovou barvou stejného odstínu a nedošlo k žádné karastrofě. Pokud má být cílem trvalá a výraznější změna barvy, je určitě vhodnější variata color creme.

vaclavd vaclavd

Přidáno: 24. srpna 2009

• Dobře kryje i melírované vlasy
  • Chytá více než je odstín na krabičce
  • Vlasy jsou tmavší než je očekávaný výsledek

Moje vlastní barva vlasů je světle kaštanová. Jelikož jsem ji v minulých letech zesvětlovala pomocí melírů, vypadala jsem poněkud flekatě. Při jedné slavnostní příležitosti jsem se rozhodla, že by to chtělo vlasy sjednotit na moji přírodní barvičku ( popřípadě jen lehce ztmavit ). U kadeřnice jsem si nechala nanést tuto barvu a výsledek mě rozhodně nemile překvapil. Barva rozhodně nebyla taková, jak ji výrobce prezentuje. Vlasy jsem měla černé!!! S tímto jsem rozhodně nepočítala! Na to, že je to šampon na 24 umytí vydržel docela hodně. Jen lehce měnil barvu. Nepříjemné bylo především to, že vymytá barva byla zrzavá. Na tuto barvu jsem tudíž zanevřela a jediná má rada je takováto: vždy si vyberte o odstín až dva níž než je barvička, která se vám líbí.

Pallete Intensive Color Creme Super Blond E20

Pallete Intensive Color Creme Super Blond E20

Olupsie Olupsie

Přidáno: 20. února 2009

Barva na vlasy palette je nejlepší volbou pro zákazníky, kteří chtějí opravdu vidět kvalitu a nezničit si vlasy. Je šetrná a kryje nejlépe. Blond je opravdu blond a ne zrzává. Nejvíce se podobá žádané barvě i když jí nanášíte třeba i na tmavé vlasy. Navíc vlasy jsou pak lesklé a udržované. Přesto musím dodat, že všeho moc škodí...

Zobrazuji 381 - 394 ze 394 recenzí 1...16 17 18 19 [ 20 ]